Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AÇILIŞ DEFİLESİNİ KOLOZYAN NATALİ YAPTI
 AÇILIŞ DEFİLESİNİ KOLOZYAN NATALİ YAPTI
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un açılış defilesi bu podyumda ilk kez kolleksiyonu ile yer alan tasarımcı Natali Kolozyan tarafından gerçekleştirildi
12 Ekim 2019, 00:40
 
 
Akşam eğlenceleri mi? Sabah rutinleri mi?”
 
Bu iki sorudan yola çıkarak hazırlanan moda tasarımcısı Natali Kolyozyan  'Saturday Night or Sunday Morning?' koleksiyonu, gece eğlencelerinin ışıltılarını, sabah saatlerinin huzurunu bir arada sunuyordu.. Koleksiyonda, ışıltılı işlemeleri, çizgili poplin kumaşlar üzerinde yorumlayan tasarımcı, gün boyunca rahatlığından ödün vermeyen, maskülen kadınlara hitap ediyordu.
 
image
 
Akşam partilerini ışıltılı disko topunu anımsatan payetlerle, ertesi sabah rutinlerini ise pijama çizgileri ve ekoselerle yaşatan tasarımcının koleksiyonu genel anlamda formssuz kesimlerde ve maskülen tavırda. Kremler ve siyahların hakimiyetindeki koleksiyon, İtalyan triko iplerden örülmüş örmeler yanında bu kez denim parçalar da içermesiyle farklılaşıyor. Todo design çantalar ve Mihaniki takılarla tamamlanan koleksiyon, izleyenlere akşam insanı mı sabah insanı mı olduklarını sorgulatıyordu.
 
Defile Koreografisi Yasin Soy tarafından yapılan koleksiyonunun styling’i Nur Eda İşbilir tarafından gerçekleştirildi. Saçların Tag Beauty tarafından hazırlandığı defilede, makyajlar Jonat’s tarafından yapıldı.
 
image
 
Natalie Kolyozyan kimdir ?
 
1984 yılında İstanbul’da doğan Natalie Kolyozyan, lise eğitimini tamamladıktan sonra, Üniversitede İktisat bölümünden mezun oldun ve Bahçeşehir Üniversitesi, Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler bölümünde master eğitimini tamamladı. Küçük yaşlardan itibaren resim ile iç içe olan tasraımcı, moda tasarım eğitimini de tamamlayarak, moda evlerinde çalışmaya başladı. Ve 2013 yılında kendi ismiyle hazır giyim markasını kurarak tasarımcı kimliğini ön plana çıkardı.
 
Şeffaf Gazete.com

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 KKTC BANKALARI AYAKLANDI -Cenk Mutluyakalı
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SAĞLIKLI GÜÇLÜ TOPLUM
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BAŞBAKAN TATAR'A İTİBAR SUİKASTI

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR