Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SAMİR NASRİ'YE 1 YIL DOPİNG CAZASI
SAMİR NASRİ'YE 1 YIL DOPİNG CAZASI
Antalyaspor'la yollarını devre arası transfer döneminde ayıran Samir Nasri'ye doping soruşturmasından ceza geliyor.La Liga takımlarından Las Palmas'a transfer olması beklenen futbolcunun UEFA'dan 1 yıllık men cezası aldığı ancak kararın resmi olarak tebliğ edilmediği belirtildi,ceza kararı sebebiyle Nasri'nin Las Palmas'a da transferi iptal oldu.
24 Şubat 2018, 20:15
 
Antalyaspor'la sözleşmesini devre arası transfer döneminde fesheden Samir Nasri'nin, UEFA'dan 1 yıl men cezası aldığı ifade edildi.
 
Henüz resmi olarak tebliğ edilmeyen bilgiyi İspanyol gazetesi Marca açıkladı. Fransız futbolcu, bu olayın ortaya çıkmasının ardından yapacağı transferden de oldu. Kararın pazartesi günü resmen açıklanacağı iddia edildi.
 
Antalyaspor'la yollarını devre arası transfer döneminde ayıran Samir Nasri'ye doping soruşturmasından ceza geliyor. La Liga takımlarından Las Palmas'a transfer olması beklenen futbolcunun UEFA'dan 1 yıllık men cezası aldığı ancak kararın resmi olarak tebliğ edilmediği belirtildi. Marca'da yer alan habere göre 2 gün sonra resmen açıklanacak olan ceza kararı sebebiyle Nasri'nin Las Palmas'a da transferi iptal oldu.
 
Las Palmas Teknik Direktörü Paco Jemez de Samir Nasri transferinin gündemlerinden kalktığını açıkladı.
 
Dünya Dopingle Mücadele Ajansı (WADA) tarafından açılan soruşturmanın nedeni, Fransız yıldızın Los Angeles'ta bir klinikte damardan vitamin enjekte ettirmesi. Durum klinik çalışanı kadının şirketin reklamını yapmak için Nasri'yle olan fotoğrafını paylaşmasıyla ortaya çıkmıştı. WADA ise bu görüntü üzerine Fransız oyuncuya doping soruşturması başlatmıştı.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 ÜÇ ZİYARET ÜÇ KURGU -Fehim Taştekin
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 EGE'DE SOYDAŞLARIMIZ ASİMİLE EDİLİYOR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BURSA'NIN MERKEZİNDE KÜÇÜK SURİYE ( 2 )
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
  İKTİDAR SAVAŞI VE PROPAGANDA

SİTE ANKET

2018 / 19 FUTBOL SEZONUNDA HANGİ TAKIM ŞAMPİYON OLUR
EN ÇOK OKUNANLAR