Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
YERLİ DİZİLER RAHATSIZ ETTİ
YERLİ DİZİLER RAHATSIZ ETTİ
Cumhurbaşkanı Erdoğan '' TRT'de Diriliş Ertuğrul gibi bir iki başarılı dizimiz var. Bunların üzerine çıkamadık.''
10 Şubat 2020, 11:25
 
Edinilen bilgiye göre, bazı AkParti milletvekilleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yerli dizilerden duydukları rahatsızlıkları ilettiler.
 
Milletekilleri, "Bazı diziler toplumun yapısına uygun değil" diyerek eleştiride bulununken, cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Bu konunun ben de farkındayım. Ben de bunlardan şikayetçiyim ve rahatsızım. TRT'de Diriliş Ertuğrul gibi bir iki başarılı dizimiz var. Bunların üzerine çıkamadık. Ama ben genel olarak hepinize hak veriyorum" dediği iddia edildi..
 
"SEN BİZE LAZIMSIN"
 
Toplantıda, AK Parti Sakarya Milletvekili ve eski milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Dünya Süpersport Motosiklet Şampiyonası'na misafir yarışçı olarak katılmak istediğini iletti. Ancak, Erdoğan bu isteği "5 kez dünya şampiyonu oldun, sen bize lazımsın" diyerek reddetti.
 
Sofuoğlu, Erdoğan'a motor sporlarında en büyük sıkıntının tesisler ile alakalı olduğunu, Türkiye'de en az 5 tesis kurulması gerektiğini anlattı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise "Sen çok sakatlandın, yaralandın. İnsanlar da bu tesislerde kaza yapar ve yaralanırsa' diyerek endişesini dile getirdi.
 
Erdoğan'ın bu endişesi üzerine Sofuoğlu'nun, tesislerde hayat kaybının binde bir olduğunu söyleyerek, "Siz bana bir görev verdiniz. Görev sürem dolmadan, ülkemize hizmet anlamında faydalı işler yapmak istiyorum. Bu anlamda desteğinize ihtiyacım var" dediği, Erdoğan'ın da bu teklife olumlu baktığı öğrenildi.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 SORUN SİSTEMDE Mİ? KÜLTÜRDE Mİ? Emre Alkin
Av. Remzi Kazmaz Av. Remzi Kazmaz
 KÜRESEL ISINMA VE KÜRESEL İSYAN
Süleyman Yıldız Süleyman  Yıldız
 AKLIM BOSNA'DA KALDI
Cansu Aksoy Cansu Aksoy
 FARKLILIKLARI İLE GÜNEY KORE
Engin Ertem Engin Ertem
 GÜVENLİ TATİL ROTASI 'KIBRIS ''
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ŞÖHRET

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR