Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AFRİN'E GİRMELERİ FELAKET OLUR
AFRİN'E GİRMELERİ FELAKET OLUR
Bozdağ,"Suriye resmi haber ajansı SANA, Suriye rejimine bağlı bazı güçlerin Afrin'e gireceğine dair bir haber geçtiyse de bu haber resmi makamlar tarafından doğrulanmamıştır, gerçek dışıdır, gerçekle alakası yoktur. Suriye rejiminin PYD/YPG terör örgütlerini müdafaa için Afrin'e birlik sevk etme gibi bir düşünceye varması veya bu yönde adım atması, bölge bakımından çok büyük felaketlere yol açar."
19 Şubat 2018, 18:08
 
Her türlü ahlaksızlığa karşı, her türlü saldırıya karşı çocuklarımızı korumak hepimizin vazifesidir.Öncelikle de hükümetimizin, güvenlik güçlerimizin ve devlet kurumlarının başta gelen vazifesisidir. 
 
Hükümetimiz bünyesinde bir komisyon oluşturuldu. İlave tedbirler için 6 bakandan oluşan komisyon oluşturuldu. Sadece cezalarla bu meseleyi ele alamayız. Başka düzenlemeler de hayata geçirilecektir. Bu tür suçlara karşı çocuklarımızı koruyucu adımlar atmaya hepimizin özen göstermesi lazım. Sorumluluk 80 milyon insanımıza aittir. Birlikte mücadele edersek elde edemeyeceğimiz netice yoktur.
 
'GERİ DÖNÜŞ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR'
Zeytin Dalı Harekatı planlandığı şekilde devam etmektedir. Türkiye kararlıdır, geri dönüş söz konusu değildir, olmayacaktır da… Bugüne kadar etkisiz hale getirilen terörist sayısı 1651'dir.
 
Suriye ordusunun YPG ile anlaşmalı olarak Afrin'e gireceği iddiaları üzerine) Suriye resmi haber ajansı SANA, Suriye rejimine bağlı bazı güçlerin Afrin'e gireceğine dair bir haber geçtiyse de bu haber resmi makamlar tarafından doğrulanmamıştır, gerçek dışıdır, gerçekle alakası yoktur. Güvenlik kaynaklarımızın verdiği bilgiye göre de Suriye makamlarının güvenlik gücü göndermesi söz konusu değildir. Rejimin YPG'yi korumak için Afrin'e girmesi felakete yol açar.
 
'MENBİÇ'TE SON SÖZÜ BİZ SÖYLERİZ'
ABD ile oluşturulan mekanizmada sorunlar ele alınacak. Türkiye oradan teröristlerin temizlenmesinde kararlı. ABD, oradan YPG'yi çekmezse son sözü biz söyleriz. Umarız ki harekata gerek kalmadan diyalog yoluyla çözülür

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 FIRAT'IN DOĞUSUNUN GERÇEKLERİ
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
  İKTİDAR SAVAŞI VE PROPAGANDA
KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 YANLIŞ STRATEJİ - Kadri Gürsel
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 YENİ NESİL SEÇMEN
Dr. Yurdagül Atun KKTC Dr. Yurdagül Atun KKTC
 BİZE DOĞUM KONTROLU KENDİLERİNE TEŞVİK
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ÇİFTLİK BANK'IN ARKASINDA KİMLER VAR ? (1)

SİTE ANKET

KIBRIS'A GEZME YADA FARKLI AMAÇLI HİÇ GİTTİNİZ Mİ ?

EN ÇOK OKUNANLAR